Blade Loki Forum Strona Gwna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Uytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Nastpny temat
Szko³a a co po szkole...
Autor Wiadomo
Blady 

Doczy: 15 Lis 2007
Wysany: 2007-11-17, 20:07   Szko³a a co po szkole...

kazdy z nas ma jakies plany na dalsze swoje zycie jednym te mazenia sie spelniaja inni laduja tam gdzie najbardziej by nie chcieli

[ Dodano: 2007-11-17, 20:20 ]
ja narazie jestem w klasie maturalnej i jesli uda mi sie zdac ten "teoretycznie" wazny egzamin to dalej postaram sie edukowac bo czuje ze jest mi to potrzebne w zyciu, ale nie tylko dlatego. konczac edukacje w tym roku podpisal bym na siebie wyrok i jestem pewny ze panstwo polskie by sie o mnie upomnialo... bardzo nie chce isc do wojska a wiec bede sie staral zrobic jak najwiecej zeby nie isc. edukacja to chyba dobry sposob na ucieczke od tego beznadziejnego przymusu. mam rowniez nadzieje ze mlodsze pokolenia nie beda musialy sie borykac z tego typu problemami. mam zamiar zdac wszystkie obowiazkowe egzaminy i grzecznie zalozyc rodzine... ale poniewaz w zyciu zawsze bywa na odwrot to mam wiele ale to wiele innych sposobow na zycie...

i hate reggae 

Doczy: 13 Sie 2007
Skd: polskie Portland
Wysany: 2007-11-17, 23:03   Re: Szko³a a co po szkole...

Blady napisa/a:
bardzo nie chce isc do wojska a wiec bede sie staral zrobic jak najwiecej zeby nie isc. edukacja to chyba dobry sposob na ucieczke od tego beznadziejnego przymusu.

je¶li jedyna motywacja do kontynuowania edukacji ma byc ucieczka przed wojskiem to nie radze w to brnac,studia to nie szkolka,zameczysz sie z takim podejsciem,a przede wszystkim nie dasz rady...
sa inne sposoby na unikniecie zaszczytnej sluzby

Blady 

Wysany: 2007-11-17, 23:18   

i hate reggae napisa/a:
sa inne sposoby na unikniecie zaszczytnej sluzby
no wiec slucham jakie??

to nie jest jedyna moja motywacja ale przyznam ze istotna. cos w zyciu trzeba robic ale ja jeszcze chyba nie znalazlem sposobu na zycie. nawet nie wiem co chce studiowac... a to chyba juz ostatni moment na wybranie kierunku

Kuba 
Emo kid

Doczy: 07 Maj 2007
Skd: Trzebinia
Wysany: 2007-11-18, 13:34   

Zawsze mo¿esz poprosiæ o przydzielenie tzw. s³u¿by zastêpczej. Z tego co wiem, to ten typ s³u¿by jest form± zastêpcz± dla osób, które np. z powodów wyznaniowych nie mog± odbyæ s³u¿by wojskowej. Có¿, nie wnikam w to, w co Ty wierzysz, ale mo¿esz kombinowaæ w tym kierunku. Mo¿esz zostaæ skierowany do lokalnego szpitala, domu dziecka, hospicjum albo domu kultury.

Heil offtop! :mrgreen:

A co z moimi planami na przysz³o¶æ? Oprócz tego, ¿e zostanê wybitnym socjologiem, o którego bêd± siê zabijaæ wszystkie miêdzynarodowe korporacje, to mam nadziejê na zajêcie siê czym¶ powi±zanym z public relations, mo¿e w³asna agencja zajmuj±ca siê wizerunkiem albo co¶ w tym stylu. W ka¿dym b±d¼ razie mam w g³owie kilka marzeñ, które stopniowo realizujê, a je¶li w koñcu spe³ni± siê, to bêdê móg³ ¶mia³o okre¶liæ siê mianem cz³owieka szczê¶liwego.

i hate reggae 

Wysany: 2007-11-18, 15:11   

no w³asnie chodzilo mi o sluzbe zastepcza, w ramach sluzby mozna zrobic cos pozytecznego dla ludzi/zwierzat (bo mozna i w organizacjach ekologicznych odbywac zastepcza) zamiast ganiac po poligonie i chlac wino na wartowni.
z tego co wiem, coraz czesciej przyznaja sluzbe zastepcza,chyba lokalne komorki Amnesty International pomagaja w tym kierunku,u nas przynajmniej zajmuje sie tym koles z AI .

co do tematu, studiuje filologie polska,w przyszlym roku rozpoczynam historie. co chce robic? dziennikarstwo to moje marzenie,czy sie uda,zobaczymy,ale bede czynil starania w tym kierunku,a po godzinach ewentualnie moge dorabiac jako nauczyciel.

trêbacz 

Doczy: 07 Maj 2007
Skd: Jawor
Wysany: 2007-11-18, 18:06   

Palnów mam kilka. Optymistycznie mysle o sowjej przysz³osci bo zawsze plan A mam ubezpieczony planem B tzn ze jak A nie wyjdzie to zawsze jescze jest B itd w zaleznosci od kreatywnosci.

Pierwsze co chcê zrobic to isc studiowac psychologie, w miêdzy czasie dorobic sie jakiejs kapeli b±dz kabaretu.

Za³uzmy ze kapela nie wypalila, jest mjalo znana studia sie skonczyly, z czegos trzeba zyc a z muzyki ani kabaretu nie za bardzo idzie.

Szukam pracy w jakiejs poradni psychologicznej i w miêdzy czasie staram sie otworzyc w³asny gabinet psycho i hipnoterapetuczny.

Nie bêdzie sie krêcil biznes terapeuty, to robie kursy na trenera NLP(nieisty bardzo drogie, ca³osc moze kosztowac nawet 15 tys zl) i zaczynam prowadzic kursy NLP, NLS i hipnozy. Jezeli okazalo by sie ze nie zdobêde pieniedzy na kursy NLP to bêde uczyl tylko hipnozy i NLS, z przewag± hipnozy.

Jezeli rynek szkolen NLP i hipnozy mnie ¼le przyjmie, to skupie sie g³ównie na szkoleniach NLS i ogólnie podrywu.

No to narazie tyle, ale uwierzcie mi ze ilosc planów na przysz³osc jest ograniczona tylko przez nas samych i nasz umysl.

Blady 

Wysany: 2007-11-18, 21:01   

racja co do sluzby zastepczej to by bylo wrecz idealne wyjscie. praca przydatna i jak najbardziej potrzebna bo nieoszukujmy sie wolontariuszy brakuje i daje sie to odczyc na codzien. dla mnie to jepiej j lubie pomagac ludzia.

a co do tematu
Kuba napisa/a:
Oprócz tego, ¿e zostanê wybitnym socjologiem

tez chcialbym studiowac socjologie. mama sie zgadza tata sie zgadza a czy uczelnia sie zgodzi to sie przekonamy juz niebawem:)

[ Dodano: 2007-11-18, 22:19 ]
trebaczu w swoim poscie wspomniales cos o hipnozie czy moglbys mi blizej opowiedziec o tym??
slyszalem kiedys historyjke ze dwoch kolesi przypadkowo spotkanej kobiecie wkrecilo ze musi im kupic slodycze i ta im te slodycze kupila?? czy takie cos moglo miec zdarzenie i jak bardzo jest to prawdopodobne ze ta historia jest prawdziwa??
jesli tak to jak dlugo trzeba cwiczyc i jak te cwiczenia wygladaja??

i hate reggae 

Wysany: 2007-11-18, 22:30   

Blady napisa/a:
mama sie zgadza tata sie zgadza

:shock: bez komentarza...

Blady 

Wysany: 2007-11-19, 20:09   

Cytat:
bez komentarza...

to bylo cytowane z pewnego skeczu... takie hobby

dzulien 
kropka.

Doczya: 29 Gru 2007
Skd: wroclav
Wysany: 2008-01-20, 12:59   

moje plany na przysz³o¶æ s± kompletnie nie¿yciowe - chcia³abym siê dostaæ na wiedeñskie ASP (marzeeenia), potem wróciæ do Polski, znale¼æ grupê ludzi z szerokimi horyzontami i otworzyæ galeriê/ewentualnie knajpê (wersja zarobkowa ;)

ale prawdopodobnie skoñczê jako kasjerka w supermarkecie zgodnie z kl±tw± mojego ojca :D

qgt 
PUNK'S NOT DEAD

Doczy: 26 Lut 2008
Skd: Che³mek
Wysany: 2008-02-26, 11:58   

moje plany na przysz³o¶æ ojj tu jest ciê¿ej na pewno bêdê chcia³ po zawodówce zrobiæ technikum uzupe³niaj±ce informatyczne a potem a potem jeszcze studium informatyczne a co bêdzie potym to sie jeszcze zobaczy na pewno zostane w Polsce bo to piêkny kraj i kocham go :)

i hate reggae 

Wysany: 2008-03-21, 18:23   

a ja zamknalem przed tygodniem sesje,bylo ciezko ale w koncu do przodu,a i szczescie mi dopisalo,bo na poprawce z literatury mlodej polski dostelm pytanie,ktore najcelniej trafia w moje zainteresowania tego okresu: ¶mieræ boga-wiec nie moglo byc inaczej,zdane:) teraz siedze sobie w szkocji i w koncu udalo mi sie dostac do komputera,wiec nadrabiam forumowe zaleglosci :) A po studfiach tez nie chcialbym wyjezdzac z polski,bynajmniej nie dlatego,ze kocham ten kraj

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: