Blade Loki Forum Strona G│ˇwna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   U┐ytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
Szukam...
Autor WiadomoŠ
Mazaki 
Mazaki

Do│▒czy│: 17 Lut 2009
Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2009-02-17, 21:31   Szukam...

Jak na z┬│o┬Â├Ž nie ma ┬┐adnych wzowie├▒ "M┬│odzie┬┐ olewa" i "Bladej p┬│yty". Mn├│stwo wychodzi r├│┬┐nych starszych zajebistych rzeczy, ale BL akurat nie. Rozumiem - prawa, sratatata...
Wiem, ┬┐e pytanie nie jest za m┬▒dre - ale je┬Â┬│i kto┬ ma podw├│jne (potr├│jne, poczw├│rne) egzemplarze tych cd, to odkupi├¬ za dobr┬▒ cen├¬. A potem zwariuj├¬ z rado┬Âci.

Szymon 

Do│▒czy│: 27 Maj 2007
Wys│any: 2009-02-26, 20:24   

Mazaki a mog┬▒ by├Ž mp3?

Mazaki 
Mazaki

Wys│any: 2009-02-26, 22:11   

Mog┬▒ by├Ž! Szukam w necie - s┬▒ na tnp.net.pl, ale nie aktywne. Jak mog├¬ je jako┬ od Ciebie ┬Âci┬▒gn┬▒├Ž, to extra.

gotlot 
Loki - Luck

Do│▒czy│: 08 Sty 2009
Sk▒d: Wroc┬│aw
Wys│any: 2009-02-27, 22:48   

Z tego co wiem, mo┬┐na ┬Âciagn┬▒├Ž ich muzyk├¬. Jednak jak rzeglada┬│em to co jest na tak zwanje "Dyskografii" kt├│r┬▒ mo┬┐na pobra├Ž z rapida czy megaupload-a jest niepe┬│na.
Nie ┬┐e bym tutaj propagowa┬│ piractwo, czy co┬Â. Ale ┬┐e by┬ si├¬ nie przejacha┬│a.
I jeszcze jedno. Muzyka z sieci lubi by├Ž zawirusowana, czego skutkiem jest/by┬│a awaria mojego straego kompytera. ale to inna bajka.
Pozdrawiam
LOKI :)

Szymon 

Wys│any: 2009-02-28, 10:23   

Kolega zripowa┬│ na mp 3 pierwsz┬▒ kaset├¬ Bladych Lok├│w ''M┬│odzie┬┐ olewa" jeszcze ze star┬▒ wokalistk┬▒-z tego co wiem wznowienia nie by┬│o na cd tak┬┐e jak fan chce dosta├Ž te nagrania to ma latami czeka├Ž na reedycj├¬?

gotlot 
Loki - Luck

Do│▒czy│: 08 Sty 2009
Sk▒d: Wroc┬│aw
Wys│any: 2009-02-28, 10:43   

Nie chce si├¬ wypowiada├Ž w imieniu zespo┬│u na ten temat, ale z tego co m├│wi┬│ mi jeden z muzyk├│w, chyba nie b├¬dzie re-edycji "M┬│odzie┬┐ Olewa", ale to ci powie ich by┬│a wokalistka w dokumencie o bladych. (Patrz: Temat "Film dokumentalny o bladych lokahc") Co do muzyki w sieci, to tak jak ju┬┐ pisa┬│em, kawa┬│ki mog┬▒ by├Ž z "Niespodziank┬▒" w postaci jakiego┬ wrednego trojana, lub po prostu nie b├¬dziesz mie├Ž ca┬│o┬Âci.

Szymon 

Wys│any: 2009-03-01, 20:54   

Kochany ripa do pierwszej kasety bl ''M┬│odzie┬┐ olewa'' zrobi┬│ m├│j serdeczny kumpel z Krasnegostawu ko┬│o Lublina Mateusz ksywa Dobo-on jedynie zgrywa muzyk├¬ z kaset magnetofonowych na mp 3 a nast├¬pnie wrzuca na serwer rapidshare-nie strasz tu ludzi ┬┐e dostan┬▒ nagrania z trojanem albo ze b├¬d┬▒ mieli nie wszystkie kawa┬│ki z tego albumu (wiem o kr┬▒┬┐┬▒cym jaki┬ czas temu linkiem z ''M┬│odzie┬┐ olewa'' gdzie by┬│o zaledwie 6 piosenek)....

Mazaki 
Mazaki

Wys│any: 2009-03-05, 10:31   

┬Žci┬▒gn┬▒┬│em „m┬│odzie┬┐ olewa” - jako┬Â├Ž jest extra. Dzi├¬ki, pozdr.

[ Dodano: 2009-03-05, 10:32 ]
A propos ┬Âci┬▒gania z netu – szukanie w sieci poradzi┬│ mi Dudzic, bo nie ma szans na reedycj├¬ tych p┬│yt. Zesp├│┬│ nie ma problemu z tym, ┬┐e ich muzyka kr┬▒┬┐y w sieci.

Szymon 

Wys│any: 2009-03-09, 22:48   

Polecam si├¬ na przysz┬│o┬Â├Ž-kto┬ chce M┬│odzie┬┐ olewa w idealnej wersji zapraszam do siebie na pw...

Mazaki daj zna├Ž jak ta druga p┬│yta chodzi...

DOBO86 
¿ul wêdrowny

Do│▒czy│: 12 Mar 2009
Sk▒d: zadupie
Wys│any: 2009-03-12, 15:44   

Dobry
W┬│a┬Ânie dzisiaj Szymon mi rzek┬│, ┬┐e ludzie szukaj┬▒ pierwszej p┬│yty Bladych - zajrza┬│em na forum, rzeczywi┬Âcie dziwi mnie wielce ┬┐e nie by┬│o do tej pory wznowienia. Je┬Âli kto┬ chce, mo┬┐e j┬▒ sobie ┬Âci┬▒gna├Ž z tego ardresu ---> http://rapidshare.com/users/YWRVYS
W necie kr┬▒┬┐y┬│o kilka rip├│w, niekompletnych i ┬Âredniej jako┬Âci, my┬Âle ┬┐e m├│j jest ok. Je┬Âli zesp├│┬│ nie ma nic przeciwko, zapraszam do ┬Âciagania;]
pozdrawiam.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: