Blade Loki Forum Strona Gwna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Uytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Nastpny temat
Wybory - daj G³os !
Autor Wiadomo
i hate reggae 

Doczy: 13 Sie 2007
Skd: polskie Portland
Wysany: 2007-10-20, 11:43   

ty chyba mylisz pojecia, w prl moglo i pracowac mnostwo ludzi na jednym stanowisku,praca byla tyle,ze pieniadz nie pokrywal zapotrzebowania dlatego byl bez wartosci, dlatego panstwo moglo zatrudniac mnostwo ludzi bo nic ich to nie kosztowalo a byl kto odwalac robote a i mordy ludziom pozamykali-horror,oby te czasy nie powrocily. ale jak to sie ma do dzisiejszych czasow,nie rozumiem twojego toku myslenia. dzisiaj pieniadz ma wartosc bo jest go mniej niz dobr wytwarzanych, i ci ludzie ktorzy pracuja na tych stanowiskach maja dzieki tej pracy zapewnienie srodkow do zycia,maja prace,maja kase (ile by jej nie bylo)dlatego zwolnienia z pracy czy tego chcesz czy nie chcesz wplyna na powiekszenie bezrobocia. i nie widze tu analogii do bezrobocia ukrytego w prl. moze tobie nie przeszkadza zwalnianie ludzi z pracy i ich bezrobocie,mi tak,nie glosuje na tuska

trêbacz 

Doczy: 07 Maj 2007
Skd: Jawor
Wysany: 2007-10-20, 15:03   

Czy ja napisalem ze zwolenienia mi nie przeszkadzaja? Nie napisalem tak chcoc masz racje osobiscie zwolnienia zwi±zane z prywatyzacja mnie bezposrednio nie dotycz±.

Prywatyzacja to nastepstwo kapitalizmu czy ci siê to podoba czy nie. Nikt narazie szpitali prywtyzowac nie zamierza, jak to wczesniej napisales. jak bêdzie zobaczymy, ale narazie faktem jest to ze PO w sowim programie nie ma zadnej wzmianki o prywatyzacji szpitali i to nie sa moje s³owa tylko s±du.

Dahomej. 

Doczy: 16 Maj 2007
Skd: ¦wiebodzin
Wysany: 2007-10-23, 17:54   

No i po wyborach. Wynik zgodny z przewidywaniami i,moim zdaniem,jak najbardziej odpowiedni ; ) wreszcie jest szansa na normalno¶æ.. zastanawia mnie tak du¿e poparcie dla PiS... :-? przecie¿ to,co wygadywa³ po wyborach,jak siê usprawiedliwia³,by³o ¿enuj±ce... boje siê te¿ tego,¿e Prezydent bêdzie wetowa³ ka¿d± ustawê uchwalon± przez Sejm...i ko³o siê zamknie... ; / pozytywem jest te¿ to,¿e nie bêdzie ju¿ Samoobrony i LPR-u...

Zamieszanie z kartami do g³osowania natomiast skompromitowa³o nasz kraj...przy 53% frekwencji zabrak³o kart do g³osowania...tragedia...

trêbacz 

Wysany: 2007-10-24, 16:29   

Prezydent niby twierdzi ze zaakceptuje kazdy rz±d, jak bedzie w praktyce zobaczymy, ale bad¼ co b±d¼ chyba nie bêdzie taki chamski i nie bedzie ewidêtnie dzialal na szkode panstwa.

Co do popularnosci PiSu to wystarczy poczytac teksty z basha :-D

"ty s³uchaj, stoje dzisiaj na przystanku i s³ucham jak jedna babcia mówi do drugiej.
Na kogo pani g³osuje?
Nie wiem ojciec Tadeusz jescze nie zadecydowal "

msmisiu 

Doczy: 25 Lip 2007
Wysany: 2007-11-12, 17:21   

tak sobie poczytalem ten temacik ...
na poczatku wypowiedzi ze nie glosujecie bo jeszcze 18 nie macie .. a potem nagle burzliwa dyskusja siegajaca wstecz w czasu kiedy nie wiedzieliscie co slowo "polityka" znaczy ..
:P
nie no spoko, fajnie, kazdy ma inne zainteresowania.
proponuje wam poki co zajac sie np. jezdzeniem na rowerze. zostawcie se polityke na puzniej, jak jusz na rowerze wam nie bedzie szlo.

trêbacz 

Wysany: 2007-11-13, 06:33   

Kompletnie nierozumiem twojej wypwoedzi. Mozesz wyt³umaczyc o co dok³adnie ci chodzi?

i hate reggae 

Doczy: 13 Sie 2007
Skd: polskie Portland
Wysany: 2007-11-13, 22:20   

msmisiu napisa/a:
puzniej, jusz

tobie zamiast roweru proponuje s³ownik ortograficzny

msmisiu 

Doczy: 25 Lip 2007
Wysany: 2007-11-14, 21:26   

ok wiec o co mi chodzilo. to to ze jest wiele wiele zeczy kturymi sie mozecie zajmowac, a polityka niekoniecznie jest najciekawsza. byc moze zle zabrzmialo to co napisalem. dzisiaj byc moze bym zupelnie co innego napisal.
mi sie wydaje ze polityka piowinny zajmowac sie "stare prychy" :P
w sumie to ktokolwiek by nie rzadzil to wielkiego znaczenia to nie ma, ja np. nie odczuwam zadnej ruznicy przy tym ze sie gdzies tam zmienia prezydent.
no niewazne. ja wole rower :P o.

trêbacz 

Wysany: 2007-11-14, 22:22   

msmisiu napisa/a:
to to ze jest wiele wiele zeczy kturymi sie mozecie zajmowac,

Masz racje jest wiele takich rezczy, ale napewno nie polityka. To ze brakuje mi pó³ roku aby miec prawo wyborcze to nie znaczy ze nie moge sie interesoiwac polityk±. W koncu gdyby polityka ograniczala siê tylko do wyborów to pisali bo o niej w gazetach co 4 lata jak byly by wybory. Tak nie jest o polityce mówi sie codziennie.

msmisiu napisa/a:
polityka niekoniecznie jest najciekawsza.

Masz prawo tak myslec jednak podstawowa wiedza na temat tego kto rzadzi twoim krajem by siê przydala. Nie badzmy "ludzmi z lasu" którzy nic o swiecie nie wiedza.

msmisiu napisa/a:
w sumie to ktokolwiek by nie rzadzil to wielkiego znaczenia to nie ma, ja np. nie odczuwam zadnej ruznicy przy tym ze sie gdzies tam zmienia prezydent.

czym siê aktulanie zajmujesz? Naprawde nie ma dla ciebie znaczenia np sprawa uwolnienia cen pr±du, czy gazoci±gu ze skandynawia. Zaloze siê ze korzystasz zrówno z energi elektrycznej jak i z gazu. Akurat przylady które przytoczylem to zagadnienia z gospodarki ale bezposrednio siê one z polityka wi±za.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: