Blade Loki Forum Strona G│ˇwna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   U┐ytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
Apatia znowu uderza
Autor WiadomoŠ
i hate reggae 

Do│▒czy│: 13 Sie 2007
Sk▒d: polskie Portland
Wys│any: 2007-09-05, 19:00   Apatia znowu uderza

Apatia nagrywa now┬▒ p┬│yt├¬ "uleg┬│o┬Â├Ž",premiera 1 listopada. nigdy nie by┬│em wielkim fanem Apatii, ale nowy kr┬▒┬┐ek zapowiada si├¬ naprawd├¬ dobrze. Na stronie trujacej fali http://www.trujacafala.co...wydawnictwo.htm
dwa kawalki do obadania,robi┬▒ robot├¬,dobre granie plus ciekawe teksty,od kilku dni non stop s┬│ucham tych kawa┬│k├│w,z niecierpliwo┬Âci┬▒ czekam na cd,napewno bedzie powalaj┬▒ce,
jak Wasze opinie?

brudnykrolik 

Do│▒czy│: 07 Maj 2007
Sk▒d: Wroc┬│aw
Wys│any: 2007-09-07, 14:21   

Bardzo mnie cieszy ta informacja. nie mog├¬ si├¬ doczeka├Ž p┬│yty. :)

i hate reggae 

Wys│any: 2007-09-07, 16:14   

aha,link nie otwiera sie bezposrednio do mp3,dopiero zauwazylem,mp3 premierowe znajduja sie w dziale zapowiedzi

Anku 
Moderator
Brzd┬▒c, o!

Do│▒czy│a: 06 Maj 2007
Sk▒d: Bydgoszcz
Wys│any: 2007-09-12, 18:14   

ah :D
czekam z niecierpilow┬Âci┬▒ na p┬│yte ;)

brudnykrolik 

Do│▒czy│: 07 Maj 2007
Sk▒d: Wroc┬│aw
Wys│any: 2007-10-29, 13:29   

Ma ju┬┐ mo┬┐e kto┬ t┬▒ p┬│yt├¬? :>

hc ziomek
GoŠ
Wys│any: 2007-11-01, 00:38   

Ja mam i bardzo polecam, dobra plyta!!
Moj ziom z Krakowa bedzie mial to u siebie w dystrybucji jakby co ;)
www.spookrecords.sklepna5.pl

Mati
GoŠ
Wys│any: 2007-11-01, 21:00   Re: Apatia znowu uderza

i hate reggae napisa│/a:
Apatia nagrywa now┬▒ p┬│yt├¬ "uleg┬│o┬Â├Ž",premiera 1 listopada. nigdy nie by┬│em wielkim fanem Apatii, ale nowy kr┬▒┬┐ek zapowiada si├¬ naprawd├¬ dobrze.

....
....

robi┬▒ robot├¬,dobre granie plus ciekawe teksty,od kilku dni non stop s┬│ucham tych kawa┬│k├│w,z niecierpliwo┬Âci┬▒ czekam na cd,napewno bedzie powalaj┬▒ce,
jak Wasze opinie?

No sie stary obudziles hehe. Posluchaj innych plyt Apatii, bo oni od wielu lat sa raczej constans (dla mniej elokwentnych: stali) w swoim podejsciu do muzy i nowy album jest raczej kontynuacja tradycyjnego dojebywania do pieca niz wprowadzaniem jakiejs nowej jakosci do ich muzy.
Apatia - moja opinia? W 100% polecam, bo nie znam drugiej tak konsekwentnej kapeli na polskiej scenie punkrockowej. Zawsze w zgodzie z wlasnymi przekonaniami, ale na dystansie do wszystkiego, czyli bez ortodoksji i bez dawania dupy.

i hate reggae 

Wys│any: 2007-11-10, 10:16   

my┬Âl├¬, ┬┐e nie s┬▒ konsekwentni,ewoluj┬▒ z p┬│yty na p┬│yt├¬.pos┬│uchaj "wwalka czy apataia" a p├│┬╝niej "odejdz lub zosta├▒" a p├│┬╝niej "100% vegetarian band"... zupe┬│nie inne granie. od 100% zacz├¬li gra├Ž mniej wi├¬cej w tym samym stylu,ale moim zdaniem to nie jest to samo, je┬Âli ju┬┐ to "manipulacja zniewolenie" wytyczy┬│a w stu procentach drog├¬ do nowej p┬│yty. pozatym zaznaczy┬│em,┬┐e nigdy nie by┬│em fanem tej kapeli,czytaj nie przaepada┬│em za ni┬▒,nigdzie nie pisa┬│em jak grali kiedy┬ a jak teraz, jednak┬┐e kawa┬│ki z nowej p┬│yty mnie powali┬│y, w przeciwie├▒stwie do starych nagra├▒,kt├│re by┬│y poprostu przeci├¬tne (jak dla mnie cozywiscie)

Mati
GoŠ
Wys│any: 2007-11-10, 12:08   

Ka┬┐dy ma swoje zdanie, jasna sprawa.
Dla mnie najlepsz┬▒ p┬│yt┬▒ APATII pozostanie chyba na zawsze ODEJD┬Č LUB ZOSTA├Ĺ - jest chyba najbardziej punkrockowa w ca┬│ym dorobku ;-)

i hate reggae 

Wys│any: 2008-09-01, 14:00   

odswie┬┐aj┬▒c temat,dopiero teraz nowa (ju┬┐ nie taka nowa) p┬│yta "uleg┬│o┬Â├Ž" trafi┬│a w moje r├¬ce. I troch├¬ si├¬ zawiod┬│em,Apatia nigdy nie by┬│a zespo┬│em, kt├│ry mnie powala┬│,dobry zesp├│┬│ ale bez wi├¬kszego polotu.jednak po dw├│ch kawa┬│kach "promuj┬▒cych" p┬│yt├¬ czyli " uleg┬│o┬Â├Ž" i "coraz mniej czasu na siebie" spodziewa┬│em si├¬, ┬┐e t┬▒ p┬│yt├¬ pokocham,bo te dwa kawa┬│ki rozwalaj┬▒ mnie po ca┬│o┬Âci. Og├│lnie p┬│yta jest kontynuacj┬▒ tego co us┬│yszeli┬Âmy na "manipulacja.zniewolenie", ten sam hc/pankowy fason ze zwolnieniami i zmianami tempa,to samo brzmienie,i co na plus teksty,bardzo dobre osobiste,prywatne,spo┬│eczne,prowokuj┬▒ce do refleksji nad w┬│asnym zachowaniem,o naszych relacjach z innymi lud┬╝mi,o przyja┬╝ni, o scenie a ┬Âci┬Âlej o tym czym dla nas jest, o zniewalaniu i za┬Âmiecaniu wolnego umys┬│u przez reklamy,media,indoktrynacj├¬ r├│┬┐nej ma┬Âci, o walce ┬┐ywio┬│├│w w ludzkim umy┬Âle,tj o ludzkim b┬│┬▒dzeniu,szukaniu prawdy, ...

zdecydowanie dla mine to jest najlepsza p┬│yta Apatii i najbardziej dojrza┬│a i chyba przemy┬Âlana,cho├Ž spodziewa┬│em si├¬ czego┬ lepszego po zajawce tymi dwoma kawa┬│kami. warto pos┬│ucha├Ž!

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: