Blade Loki Forum Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Piastonalia w Opolu, 14 maja 2007
Autor Wiadomość
Favor 
Gytarzysta

Wysłany: 2007-05-15, 13:24   Piastonalia w Opolu, 14 maja 2007

No i w koncu udalo mi sie zobaczyc Blade Loki na zywo. Nie zawiodlem sie - byla potezna dawka energii i fajna setlista [z tego co pamietam to: Witaj na, Maski, Pali sie, Para para, Psy i koty, Mozesz zostac, Tajemnicza pani, Ich liebie dich, Maszyna, Krystyna nie lubi ministra, Bombardier, Wzniesmy piesci, Pazdziernik albo wrzesien, Skaramanga, Nocny, Jestem jak plus, You can be, No pasaran]. Dzieki dla Agaty ze podeszla do mnie i do kumpla i dala 'zaspiewac' refren 'Jestem jak plus'. :) Szkoda tylko, ze nie bylo Komety, choc miala byc. Dlatego musicie szybko wrocic do Opola zeby to naprawic. ;)

Fotki z koncertu: http://24opole.pl/?id=gal...kaz_new&gal=148

ElvisIsAlive 

Wysłany: 2007-05-15, 17:23   Re: Piastonalia w Opolu, 14 maja 2007

Dobra pamiĂŞĂŚ o.O

Oo tak, Blade Loki daÂły czadu w Opolu, teÂż widziaÂłam ich pierwszy raz (w koĂącu :)). ChociaÂż sama szczerze mĂłwiÂąc zamulaÂłam pod barierkami, bo nic mi sie nie chciaÂło, a przyszÂłam specjalnie na BL, bo tak to bym sie w ogĂłle nie ruszaÂła z domu :P
Btw. jakoÂś maÂło ludzi byÂło, myÂślaÂłam, Âże sie wiecej ludu nazbiera, no, ale nic :P Wracajcie szybko do Opola!

pickasso 

Wysłany: 2007-05-18, 19:13   

Swietny koncert.
A ten czerwony szatan to ja:D
Szkoda ze pomimo ze diabelsko darlem ryja zeby zagrali komete niedoczekalem sie.
Byl to pierwszy koncert bladych na jakim bylem i bylo naprawde super choc troche malo ludzi w pogo.

Czufinka 

Wysłany: 2007-05-23, 18:34   

No i mpreza caÂłkiem przednia. ZaskoczyÂło mnie ze Blade dopiero pierwszy raz w Opolu graÂły.
A co do Komet to powiem ze juz od dluzszego czasu nie mozna sie doprosic :-P :-P :-P Ale mam nadzieje ze juz niedlugo uslysze ponownie ten utwor na zywo.

Cytat:
choc troche malo ludzi w pogo.

zapewne ten czerwony diabeÂł ich odstraszaÂł :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu