Blade Loki Forum Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Blogi/photoblogi
Autor Wiadomość
i hate reggae 

Wysłany: 2007-08-25, 16:06   

brudnykrolik napisał/a:
ludzie siê zmienij¹. no có¿..

a tam zwykÂła moda,wszystko przez konspankow,
w znajomych ma jakis tam jaboloweofiary,gdzie to na jednym zdjeciu kolo mial skarpetki z przekreslona swastyka (swoja droga co za zenada...), zadne ns tylko kolejny przejaw pojawiajacej sie mody w scenie street punk/oi na prwicowe odchyly,zeby sie ponabijac z tych "jebanych"lewakow,bo kazdy kto nie prawica to przeca lewak,konserwapunk i inne sroje oje,ot tyle,mam takiego kolesia(mialem),kiedys antyfaszysta,dalej pogladowo nie ma nic wspolnego z faszyzmem,ale zadaje sie z naziolami zeby zrobic na zlosc "lewakom" i "marchewkom" jego okreslenie na wegetarian i weganow,moda moda moda, jebac oi !
zwykla durna prowokacja

[ Dodano: 2007-08-25, 18:19 ]
http://www.photoblog.pl/xronix/

...

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-08-25, 23:23   

tzn. o co dokÂładnie Ci chodzi z xronix.pb ??

i hate reggae 

Wysłany: 2007-08-25, 23:32   

jego wyglad nawet dla mnie jest troche "obrzydliwy",
uszy ma straszne, ale do kolesia nic nie mam,widzialem go kiedys na fescie w piasecznie

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-08-26, 00:31   

dla mnie teÂż. byliÂśmy koÂło siebie rozÂłoÂżeni na woodstocku tego roku, i na Âżywo zdecydowanie bardziej ma "obrzydliwe" tunele niÂż na zdjĂŞciach.

skaza 
?

Wysłany: 2007-08-26, 19:27   

to chyba kwestia gustu?

ronald wyglada megapozytywnie :)

i hate reggae 

Wysłany: 2007-08-26, 20:23   

z tym zelastwem to napewno nie przeszedlby przez kontrole na lotnisku :)))

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-08-27, 11:33   

noo. ciekawe jeszczze czy ma metalowe implanty :D
dla mnie zdecydowanie za duÂżo ma kolcĂłw na twarzy...

brudnykrolik 

Wysłany: 2007-08-28, 18:48   

wyglÂąd mnie odstrasza. ot moje zdanie..
a ten tunel jego to jak dla mnie jeden wielki idiotyzm. ale jak kto lubi...

xRonix
Gość
Wysłany: 2007-09-04, 01:46   

no tak tak, to sie wszyscy nasmialismy...
jakze zmienilo sie moje postrzegania masy rzeczy po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, kazdy z Nas wie ze te tepe uwagi nic nie wnosza do zycia zadnego z Nas, i to przytakiwanie sobie nawzajem jest nieco smieszne, ale CO KTO LUBI,

i nie bylem nigdy w Piasecznie, a jeszcze bardziej zaluje ze nie podeszlas na Woodstocku i nie porozmawialas ze mna ;) na forum kazdy twardy, w sumie z takim poziomem inteligencji jaki zaprezentowalas raczej nie byloby o czym rozmawiac
pozdrawiam BARDZO POZYTYWNIE

p.s. przeszedlem przez kontrole na lotnisku, pozdrawiam z Irladnii :*

Przemk0 
Administrator

Wysłany: 2007-09-04, 10:51   

xRonix napisał/a:
jakze zmienilo sie moje postrzegania masy rzeczy po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, kazdy z Nas wie ze te tepe uwagi nic nie wnosza do zycia zadnego z Nas, i to przytakiwanie sobie nawzajem jest nieco smieszne, ale CO KTO LUBI,

i nie bylem nigdy w Piasecznie, a jeszcze bardziej zaluje ze nie podeszlas na Woodstocku i nie porozmawialas ze mna ;) na forum kazdy twardy, w sumie z takim poziomem inteligencji jaki zaprezentowalas raczej nie byloby o czym rozmawiac
pozdrawiam BARDZO POZYTYWNIE

p.s. przeszedlem przez kontrole na lotnisku, pozdrawiam z Irladnii :*

Przepraszam bardzo ale ja nie widzĂŞ aby siĂŞ ktoÂś z ciebie ÂśmiaÂł.. raczej widze teksty w stylu "do kolesia nic nie mam", "ale jak kto lubi...".

Tepe uwagi ? jakie uwagi po pierwsze.. ludzie tylko wyrazili opinie ktora zreszta podzielam ze przesadziles w kolczykowaniu itd. i ze im sie to nie podoba.. Przeciez moze sie im cos niepodobac, nie? Bardzo mi przykro ze na forum nie znalazl sie zaden maniak kolczykow ktory powiedzialby "git mi sie podoba" ale widocznie takich malo.. wiekszosci taki wizerunek jednak sie nie podoba.. inna estetyke preferuja.. albo chocby lagodniejsza nieco..

Pozdrawiasz Pozytywnie?.. a przed tym piszesz "w sumie z takim poziomem inteligencji jaki zaprezentowalas raczej nie byloby o czym rozmawiac".. Troszke sobie zaprzeczasz, nie ? Pozytywne nastawienie w ktorym oceniasz osobe po kilku postach i przyklejasz nalepkĂŞ z napisem "niski poziom intelektualny" ? to siĂŞ kupy nie trzyma..

WidzĂŞ Âże masz jakiÂś problem/uraz zwiÂązany z nastawieniem ludzi do twojego wyglÂądu, radze z tym walczyc bo tutaj z swoim postem sie wygÂłupiÂłeÂś.

i hate reggae 

Wysłany: 2007-09-04, 12:52   

men,upubliczniajac swoje fotki w internecie powinienes sie liczyc z tym,ze ludzie beda je komentowac i nie tylko na Twoim blogu,tym bardziej jesli Towj wyglad jest radykalnie inny niÂż "przecietnego kowalskiego" jak Ty sie raczej codziennie nie spotyka na ulicy (to nie zaden wrzut),a normalnym tez powinno byc,ze nie wszystkie komentarze i opinie beda typowo fotoblogowe typu "zajebista fotka,wpadnij do mnie", "fajne kolczyki,pozdrawiam,zapraszam do mnie". pozatym jakby ktos sie z Ciebie smial to komentarze zapewne bylyby inne, pozatym obrazasz sie jak panienka,po co wrzucasz te foty do neta? chcesz zeby kazdy klepal Cie po dupce i p[isal jaki to zajebisty i fajny jestes? czy bardziej Cie interesuja pawdziwe i szczere komentarze? jesli wybierasz opcje pierwsza to Twoje obrazanie sie,problemy i smutki sa tylko i wylacznie Twoja sprawa i Twoim problemem,sory ale ja mam to gdzies

p.s.
z lotniskiem to byl zart,taki cytat z cymesa,a w Piasecznie dalej mi sie wydaje,ze to byles Ty,a jak nie to masz klona w Polsce :)

xRonix
Gość
Wysłany: 2007-09-04, 14:25   

no tak pisanie o kims za jego plecami jakie ma to obrzydliwe uszy itd, ze jego tunele to "idiotyzm", fakt bardzo dobrze swiadczy o Was, pomijam to ze dyskusja o mnie toczy sie za mojimi plecami, nie macie nic ciekawszego do roboty niz jaranie sie ludzmi, ktorzy maja inna bajke w glowie od Was?

jest takie powiedzenie, "o gustach sie nie dyskutuje" zatem zastanawia mnie po co pisac o kims kogo sie nie zna w internecie na publicznym forum ?,
usprawiedliwianie sie tym ze mam swoj profil na pb, czy to znaczy, ze kazdy moze o mnie pisac co chce i gdzie chce ? troche to chore,

nastawienie ludzi do mojego wygladu jest czesto tak zalosne ze sobie ze tego sprawy nie zdajesz, nie chodzi mi o zachwycanie sie mojim wyglade, bo nawet w gronie mojich najblizszych sa osoby ktorym sie to nie podoba, ale jednak cos soba reprezentuja i zachowuja te uwagi dla siebie, zamiast pisac w grupce osob "tak tak ma obyrzdliwe uszy", " no to fakt" i co teraz masa osob bedzie pisala " no mi sie to nie podoba itd" ? zrobcie cos bardziej pozytecznego,

dodam jeszcze, ze gdybyscie czytali choc czesc notek jakie wrzucam na pb, zrozumielibyscie choc troche o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi,

pozdrawiam i mam nadzieje ze choc czesc z Was przemysli pare rzeczy

Przemk0 
Administrator

Wysłany: 2007-09-04, 17:05   

xRonix napisał/a:

jest takie powiedzenie, "o gustach sie nie dyskutuje" zatem zastanawia mnie po co pisac o kims kogo sie nie zna w internecie na publicznym forum ?,
usprawiedliwianie sie tym ze mam swoj profil na pb, czy to znaczy, ze kazdy moze o mnie pisac co chce i gdzie chce ? troche to chore,

Jezu... a co tutaj ktos takiego zlego o tobie napisal ze juz drugi post p³aczesz jaki to skrzywdzony jesteœ.. Dam sobie rêkê uci¹Ì, ¿e s³ysza³eœ o swoim wygl¹dzie ostrzejsze wypowiedzi.. a tutaj jedynie napisali "nie podoba mi siê to.. koleœ troszkê przesadza.. ale jak kto lubi" a ty juz placzesz.. co robi³eœ jak ktoœ powiedzia³ ci "jesteœ chory.. wygl¹dasz strasznie.. to jest popierdolone".. by³ miesiêczny do³ek ?

Wyluzuj z Âłaski swojej.. bo jak siĂŞ bĂŞdziesz tak wszystkim przejmowaÂł to wykitujesz.

Publikujesz foty w internecie to powinieneœ siê liczyÌ, ¿e ktoœ je obejrzy i wyrazi jak¹œ opiniê. Jeœli chcesz s³yszeÌ tylko opinie od osób które ciê znaj¹ to zrób sobie bloga czy PB na has³o.. albo rozsy³aj foty przez maila znajomym.

I nikt siĂŞ tobÂą nie jara.. juÂż kurde nia mam lepszych zajĂŞĂŚ niÂż jaranie siĂŞ jakimÂś zakolczykowanym goÂściem. ByÂł link ciekawy.. obadali ludzie.. wyrazili opinie i juÂż..

i hate reggae 

Wysłany: 2007-09-04, 18:29   

xRonix napisał/a:

nastawienie ludzi do mojego wygladu jest czesto tak zalosne

zalosne jest jak sie uzalasz nad soba i tym swoim wygladem...
Twoi kumple zatrzymuja do dla siebie,a moj kolega jak zrobil kiedys strasznie chujowego irokeza (cos ala beckham) to mu to od razu powiedzialem,i jakos sie na mnie nie obrazil ani nie popadl w dolek...

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-09-04, 19:04   

xRonix napisał/a:

a jeszcze bardziej zaluje ze nie podeszlas na Woodstocku i nie porozmawialas ze mna ;) na forum kazdy twardy, w sumie z takim poziomem inteligencji jaki zaprezentowalas raczej nie byloby o czym rozmawiac

nikt sie z Ciebie Roni nie Âśmieje. I nie mĂłw tu o mojej inteligencji, bo forum jest po to by wyraÂżaĂŚ swoje zdanie a mam takie odkÂąd zobaczyÂłam Twoje tunele ;] a co do wood, Âże niby nie podeszÂłam i Tobie tego nie powiedziaÂłam ani nie rozmawiaÂłam z TobÂą, to sie nie dziw, bo jako jedyny ze swojÂą "grupkÂą kolczykowcĂłw" siedziaÂłeÂś na spotkaniu photoblogowiczĂłw gdzieÂś indziej niÂż wszyscy. Pewnie, kolczyki sa bardziej cool i po co bedziecie siedziec z tymi "bezkolczykowcami" ;) tak wszystkim sie wydawaÂło tzn. wszystkim "bezkolczykowcom". i tym zaprzeczasz swoje notki o ktĂłrych teÂż wspomniaÂłeÂś.

Odpowiedz do tematu