Blade Loki Forum Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Blogi/photoblogi
Autor Wiadomość
msmisiu 

Wysłany: 2007-09-05, 10:07   

Kinga napisał/a:
bo jako jedyny ze swojÂą "grupkÂą kolczykowcĂłw" siedziaÂłeÂś na spotkaniu photoblogowiczĂłw gdzieÂś indziej niÂż wszyscy.

A moze po prostu jest niesmialy i nie chcial podejsc.
wiecie co. mysle ze sie troszke na sile sprzeczacie bo zeczywiscie nie jest to zbyt fajne tak o kims rozmawiac na forum publicznym. gdyby to bylo wasze forum to ok. ale tutaj kazdy ma dostep a wy podaliscie linki i zaczeliscie pisac o tym ze wam sie nie podoba. moze wam sie nie podobac. ale swoje opinie mozecie wyrazac u niego na PB jest tam przeciesz miejsce. wasza opinia tutaj raczej mu nic nie da ( zakladajac ze nie czyta forum ale jednak czyta :P ). wiec wedlug mnie to bylo troche nie OK. a z drugiej strony Roni sie troche za bardzo zeczywiscie przejal cala sprawa. proponuje wam kiedys sie spotkac pogadac wypic po kielonie .. no moze po kilka. i pewnie sie polubicie. bo tak troche jakby na sile ten temat jest wedlug mnie drazony. a mysle ze to jest nie temat na ten temat :)

a wogule to mysle ze z kolczykami nie ma problemow skoro ja zawsze z glanami do samolotu wchodze.

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-09-05, 15:29   

nie rozÂśmieszaj ludzi, Âże jest za nieÂśmiaÂły :] jakoÂś z niektĂłrymi zakolczykowanymi pb'owcami spotkaÂł sie pierwszy raz pewnie.
no wÂłasnie, to jest forum publiczne i kaÂżdy moze rozmawiac na jaki temat chce ;)
wszyscy sa swiadomi tego ze kazdy moze przeczytac to forum, wiec na pewno nie byÂło to mĂłwienie max za plecami.

skaza 
?

Wysłany: 2007-09-05, 17:51   

msmisiu ma racjĂŞ :) wyluzujcie wszyscy, i faktycznie gÂłupie jest wrzucanie tu linkow obcych fotobblogow i komentowanie ich...

i kingo, "nie ma podzia³ów sami je stworzyliœmy' wiec nie rob podzialow na 'kolczykowcow' i 'nie kolczykowcow' bo sama masz kolczyki :P wiec to troche nie tego :P ;)

a wyglÂąd to osobista sprawa kaÂżdego czÂłowieka...

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-09-05, 20:08   

to oni zrobili podziaÂł na tych i tych juÂż na Woodstocku ;]
owszem mam kolczyki, ale nie za bardzo je widaĂŚ. a w tamtym gronie mieli po 1500 na twarzy, przenoÂśnie piszÂąc.

btw. nie rĂłbmy juÂż Âśmietnika;]

Przemk0 
Administrator

Wysłany: 2007-09-05, 21:01   

skaza napisał/a:
i kingo, "nie ma podzia³ów sami je stworzyliœmy' wiec nie rob podzialow na 'kolczykowcow' i 'nie kolczykowcow' bo sama masz kolczyki :P wiec to troche nie tego :P ;)

i tunel :P

skaza napisał/a:
msmisiu ma racjĂŞ :) wyluzujcie wszyscy, i faktycznie gÂłupie jest wrzucanie tu linkow obcych fotobblogow i komentowanie ich...

Troszke tak.. ale to lamentowanie tego goscia przebiÂło to co zrobili forumowicze..

skaza 
?

Wysłany: 2007-09-05, 21:37   

wiesz... tez bys sie wkurzyl gdyby dali link do twojego fotobloga, myspaca, blogu etc na jakies forum, komentowali to i bys nagle sie o tym dowiedzial...

przynajmniej ja bym sie wkurzyla.

i hate reggae 

Wysłany: 2007-09-05, 22:52   

skaza napisał/a:
wiesz... tez bys sie wkurzyl gdyby dali link do twojego fotobloga, myspaca, blogu etc na jakies forum, komentowali to i bys nagle sie o tym dowiedzial...

przynajmniej ja bym sie wkurzyla.

ja bym sie nie wkurzyl, jak bym mial sie wkurzac o takie rzeczy to bym nie zakladal stron w internecie,tylko zachowalbym swoje fotki dla siebie,
normalnym zjawiskiem jest,ze jakakiekolwiek upublicznianie sie i niewazne czy jest to w formie ujawniania fotek na pb, czy notatek w blogu, czy artykulow publicystycznych (ukazujacych opcje polityczna,poglady,wartosci kogos), czy wpuszczania swojej muzyki do internetu (nagran swojej kapeli etc),itd itp, normalne jest,ze ludzi beda o tym rozmawiac, tak samo jak rozmawiaja o posunieciach polutykow czy kolejnych "swietnych"meczach Grzeska Rasiaka,i komentuja plusy tego lub minusy. I co komentowanie jak gral pilkarz, jak byl ubrany polityk, albo rozmowy o tym czy podoba ci sie lub nie pomysl mundurkow lub wycofania Grudzinskiego i Kafki z kanonu lektur,tez jest wyrazem zubozenia moralnego? bo dzieje sie za plecami "bohaterow" dyskusji? bo nie ma ich przy komentowaniu ich posuniec? to tez jest fe? jak wrzucasz fotki do neta to sie licz z tym,ze ktos moze o nich rozmawiac,i albo chwalic albo jebac je po calosci (tu tego nie zauwazylem), i nikt nie musi do tego zapraszac "obiektu" dyskusji.
zmieniajac troche temat, czytal ktos "OmyÂłkĂŞ" Prusa? mam wrazenie,ze Roni stal sie tym starym typem z tajemniczej chaty,tyle,ze etykietke przyczepil sam sobie a nie mu to zrobili. Bo raczej nikt sie z niego nie smial,nie ponizal go ani nic,sam stwierdzil blednie z reszta,ze sie z niego smiejemy,podczas gdy zostaly wyrazone tylko opinie na temat jego kolczykow i tunelow. Smianie sie to raczej bylo z tej agrafkinsg czy jak jej tam,ze ma brzydka buzie niearyjska,ze jest taka a taka (nie mam zamiaru jej bronic) i wtedy nikt nie protestowal a i piewcow moralnosci internetowych dyskusji nie zauwazylem,i nikt nie sprzeciwl sie komentowaniu fotek osoby za jej plecami... why? moze dlatego,ze to calkiem normalne? czy o muzyce Bladych LokĂłw moge pisac tylko na forum BL? bo jak napisze na forum hard-core.pl o nich i jeszcze do tego,ze graja kiepsko (nie uwazam tak) to bedzie obrabianie im dupy za ich plecami? kaman...

i jeszcze jedno do Roniego,skoro juz tak sie zbulwersowales,ze prawimy o Twoim wygladzie a Cie nie znamy (cos takiego sugerowales)dlaczego rzucales oszczerstwami typu "twoja inteligencja..." podwazajac czyjas inteligencje tylko dlatego,ze nie spodobalo mu sie Twoje ucho,duza liczba kolczykow itd itp. ? skoro juz taki moralny jestes too zaprawde mowie Ci,ze o ile z fotek mozna wyczytac (zobaczyc),ze komus ie nie podaba Twoj wyglad (ogladajacemu),to naprawde ciezko o ile w ogole to mozliwe jest stwierdzic czyjs poziom inteligencji,szczegoln ie jesli za material do analizy (kurwa swoistej wywisekcji umyslowej) sluzy post,w ktorym osoba pisze,ze nie podoba mu sie zbyt duzo kolczykow,lub ogromnie rozepchane ucho lub,ze jego wyglad jest obrzydliwy...

brudnykrolik 

Wysłany: 2007-09-07, 14:19   

w³¹czê siê do dyskusji, bo wiem, ¿e rozmowa w du¿ej mierze zwi¹zana jest z moim tekstem.
powiedziaÂłem Âże dla mnie tuenele sÂą idiotyzmem. takei jest moje zdanie, a jak sam Roni (mogĂŞ tak mĂłwic do Ciebie?) o gustach siĂŞ nie dyskutuje. Napewno nie chciaÂłem CiĂŞ wyzwaĂŚ, obraziĂŚ. Poprostu "tak" wyraziÂłem swoje zdanie.
Ponadto - jeÂśli Tobie siĂŞ to podoba, to ok. TwĂłj wybĂłr i nie powinieneÂś siĂŞ naszym zdaniem przejmowaĂŚ.
Ponadto po Twoich wypowiedziach na pb, uwaÂżaÂłem (uwaÂżam), Âże jesteÂś inteligentÂą osobÂą.
Ponadto - pozdrawiam i ÂżyczĂŞ powodzenia.

p.s. a co obgadywania za plecami - Ty nie obgadujesz nikogo za plecami?

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-09-09, 11:53   

http://www.photoblog.pl/xronix/6786377

chyba bede sÂławna 8-)

Dahomej. 

Wysłany: 2007-09-09, 11:56   

Jezuu...dajcie sobie z tym spokĂłj juÂż..

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Wysłany: 2007-09-09, 11:59   

kto tu nie daje spokoju to nie daje

i hate reggae 

Wysłany: 2007-09-09, 16:10   

Cytat:
nie pisze tu do ludzi ktory popieraja mnie i to co robie

a co Ty takiego robisz? nie znam Cie i nie mam pojecia czym sie zajmujesz na co dzien, nikt nie ocenial Ciebie,jedynie padly wypowiedzi SUBIEKTYWNE na temat Twojego wygladu,Ty naprawde jestes taki durny czy poprostu lubisz byc na pozycji biednego krzywdzonego przez wszystkich odmienca? sam robisz z siebie wysmiewana przez innych sierotke,nietolerowana i taka,o ktorej sie zaklada,ze rozmowa z nim bedzie trudna,tymczasem nikt tu niczego takiego nie powiedzial,nikt Cie nie wysmial,nie nietolerowal,nie osadzal ani nie powiedzial ze nie popiera "tego co robisz"...
zrozum to wreszczie albo zmien adres fotoblooga na xemoskrzywdzonyronix

fall 

Wysłany: 2007-10-18, 13:25   

www.anariona.photoblog.pl
^^ :lol:

Zachwiana Wiara W Ludzi,
Psychika Zarazona Zwatpieniem...

dzulien 
kropka.

Wysłany: 2008-01-20, 13:02   

guernicaa.fbl.pl, takie moje foto-i-nie-tylko-zabawy.

brudnykrolik 

Wysłany: 2008-03-10, 21:28   

dzulien napisał/a:
guernicaa.fbl.pl, takie moje foto-i-nie-tylko-zabawy.

NiektĂłre bardzo pomysÂłowe i fajne SZTUKI :D

Odpowiedz do tematu