Blade Loki Forum Strona G│ˇwna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   U┐ytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
Przesuniŕty przez: Kinga
2007-08-05, 20:37
muzyka
Autor WiadomoŠ
Tom@szek 

Do│▒czy│: 01 Sie 2007
Sk▒d: Legnica
Wys│any: 2007-08-03, 14:12   muzyka

co s┬▒dzicie o dodzie???? codzi wiele pog┬│osek ┬┐e ma za┬Âpiewa├Ž z wielkim rockowym zespo┬│em

msmisiu 

Do│▒czy│: 25 Lip 2007
Wys│any: 2007-08-03, 14:53   

nie wiem. jak dla mnie to jej nie znam.
znam tylko to imi├¬ bo co jaki┬ czas kto┬ wspomina. ale nie mam poj├¬cia jak wygl┬▒da i co robi.
skoro ja jej nie znam to nie ma przysz┬│o┬Âci :P
a tak na serio to nie wiem, bo jak wspomnia┬│em nie znam jej totalnie opr├│cz imienia.

Tom@szek 

Wys│any: 2007-08-03, 17:09   

dziewczyna kt├│ra za wszelk┬▒ cene pr├│buje zosta├Ž rockow┬▒ wokalistk┬▒ jednak jej to nie wychodzi... to co ona spiewa mo┬┐na anterpretowa├Ž jak disco a ten gatunek nie ma przysz┬│o┬Âci bynajmniej jak dla mnie. jej ogromn┬▒ i jedyn┬▒ zalet┬▒ jest fakt ┬┐e m├│wi to co my┬Âli i nie ma ogranicze├▒ w swoich wypowiedziach...

Kuba 
Emo kid

Do│▒czy│: 07 Maj 2007
Sk▒d: Trzebinia
Wys│any: 2007-08-06, 14:06   

Nie zgodz├¬ si├¬ z Tob┬▒. Je┬Âli mam ocenia├Ž Dod├¬ jako wokalistk├¬, to ma u mnie 10/10. Ma dobry g┬│os, odpowiednie warunki i przede wszystkim charyzm├¬, kt├│ra w tym biznesie jest moim zdaniem najwa┬┐niejsza. Jest konsekwentna w tym co robi i za to te┬┐ nale┬┐y jej si├¬ spory plus. Natomiast to, ┬┐e osobi┬Âcie nie mog├¬ jej znie┬Â├Ž jest spraw┬▒ zupe┬│nie poza tym wszystkim.

brudnykrolik 

Sk▒d: Wroc┬│aw
Wys│any: 2007-08-07, 09:12   

Kuba napisa│/a:
Nie zgodz├¬ si├¬ z Tob┬▒. Je┬Âli mam ocenia├Ž Dod├¬ jako wokalistk├¬, to ma u mnie 10/10. Ma dobry g┬│os, odpowiednie warunki i przede wszystkim charyzm├¬, kt├│ra w tym biznesie jest moim zdaniem najwa┬┐niejsza. Jest konsekwentna w tym co robi i za to te┬┐ nale┬┐y jej si├¬ spory plus. Natomiast to, ┬┐e osobi┬Âcie nie mog├¬ jej znie┬Â├Ž jest spraw┬▒ zupe┬│nie poza tym wszystkim.

I tutaj z Kub┬▒ musz├¬ si├¬ zgodzi├Ž, bo nie ukrywajmy, ┬┐e Doda ma zajebisty g┬│os. A to, ┬┐e "wkurza" wielu ludzi, to chyba dla niej jest plus, bo to pomoga w przebiciu si├¬ do medi├│w.
A czy kto┬ j┬▒ lubi, to jego sprawa. Ja tam j┬▒ nietrawie zabardzo.

Kuba 
Emo kid

Wys│any: 2007-08-07, 14:11   

W Polsce nadal kwitnie pierdolona kultura zawi┬Âci. Je┬Âli kto┬ ma odpowiedni g┬│os/fajny samoch├│d/niez┬│e ubrania/fajn┬▒ kobiet├¬ albo ekstrafaceta, to momentalnie przypina si├¬ tej osobie ┬│atk├¬ szmaty, zdziry, cwaniaka, peda┬│a i tak dalej. To jest niesamowicie irytuj┬▒ce i w g┬│├│wnej mierze powodowane zazdro┬Âci┬▒. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Kuba 2007-08-14, 15:09, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

skaza 
?

Do│▒czy│a: 11 Maj 2007
Sk▒d: ┬ú├│d┬╝
Wys│any: 2007-08-07, 16:44   

tak, doda ma dobry g┬│os.

ale jako osoba strasznie mnie dra┬┐ni. nienawidze tej dodowej mody w mediach :|

Kuba 
Emo kid

Wys│any: 2007-08-07, 16:48   

Nosowska kiedy┬ powiedzia┬│a, ┬┐e Paris Hilton to tak naprawd├¬ intelektualistka, kt├│ra robi sobie z nas wszystkich jaja. Moim zdaniem podobnie jest z Dod┬▒. Gdyby to dziewcz├¬ by┬│o faktycznie tak g┬│upie, jak usi┬│uje si├¬ nam to pokaza├Ž w mediach, to na pewno nie sprzeda┬│aby siebie z takim efektem.

Tom@szek 

Wys│any: 2007-08-07, 19:00   

ma wiele plus├│w ale pom├│wmy te┬┐ o minusach bo takowych jej nie brakuje...

Przemk0 
Administrator

Do│▒czy│: 06 Maj 2007
Wys│any: 2007-08-07, 21:46   

G┬│os ma git.. nie ma co si├¬ czepia├Ž.. Pami├¬tam jak pojawi┬│ si├¬ ten teledysk Virgin z pierwszej p┬│yty :

http://www.youtube.com/watch?v=GQbQvHBYkHk

Pomy┬Âla┬│em sobie wtedy, ┬┐e wreszcie jaka┬ fajna rokowa wokalistka si├¬ pojawi┬│a.. no i jak to posz┬│o dalej wszyscy wiemy.

Posz┬│o bardziej w cycki i show ni┬┐ w rozw├│j muzyczny.. a szkoda :/

Anku 
Moderator
Brzd┬▒c, o!

Do│▒czy│a: 06 Maj 2007
Sk▒d: Bydgoszcz
Wys│any: 2007-08-08, 23:18   

Kiedy┬ z ciekawosci pozyczylam od koleznaki p┬│yte dody czy tam jej zespolu (uwaga smiech na sali).

I okaz┬▒┬│o sie ze ona ma g┬│os.
Pozniej (Przemk0 ma racje) poszlo w cycki i show.

liczy┬│a sie kasa a nie dobra muzyka.
I liczne skandale.
Nie wazne co gadaj┬▒ wa┬┐ne zeby gadali.

A z takim g┬│osem by mog┬│a by robi├Ž kawa┬│ pozadnej muzyki.
Ale c├│┬┐.

:roll:

Kinga 
Moderator
baunsuj !

Do│▒czy│a: 06 Maj 2007
Sk▒d: Jawor
Wys│any: 2007-08-09, 14:32   

Taa du┬┐o os├│b uwa┬┐a┬│o na pocz┬▒tku, ┬┐e Doda z zespo┬│em mogliby zaistnie├Ž ale wiadomo ^^

a g┬│os dziewucha ma.

i hate reggae 

Do│▒czy│: 13 Sie 2007
Sk▒d: polskie Portland
Wys│any: 2007-08-13, 14:39   

nie wiem jak ┬Âpiewa, bo chyba nie s┬│ysza┬│em jej nigdy w akcji jako piosenkarka,ale Doda jest dla mnie typowym przyk┬│adem komercyjnej tandety medialnej. W gruncie rzeczy jest to inteligentna dziewczyna,ale robi z siebie celowo (moim zdaniem oczywi┬Âcie) s┬│odk┬▒ idiotk├¬, rzucaj┬▒c┬▒ prostackie teksty,idiotycznie i sztucznie rechocz┬▒c si├¬ robi z siebie tak┬▒ g┬│upiutk┬▒ dziewczynk├¬. co┬┐,r├│zne s┬▒ sposoby przykucia uwagi,zdobycia popularno┬Âci i sprzedania swojego produktu. to jest chyba jeden z nich...

Mili 

Do│▒czy│a: 04 Lip 2007
Sk▒d: ko┬│o Wrocka
Wys│any: 2007-08-14, 13:17   

Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=GQbQvHBYkHk

No musz├¬ przyzna├Ž, ┬┐e piosenka, ┬┐e tak powiem powali┬│a mnie na kolana.. :shock: szkoda, ┬┐e zesp├│┬│ zmieni┬│ styl a wokalistk├¬ bardziej zainteresowa┬│y media ni┬┐ muzyka. :roll:

Rz├¬sa 

Do│▒czy│: 28 Pa╝ 2007
Sk▒d: Kudowa
Wys│any: 2007-10-28, 20:25   

Doda inteligentna zaraza by┬│ kiedy┬ quiz podaj┬┐e na tvn inteligencja i ta blachara to wygra┬│a

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: